:: Tawerna u Toma ::

..::Tawerna u Toma::..

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-09-13 13:27:36

 Tom

Administrator

Skąd: Okolice Tawerny
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 132
Punktów :   
Wiek: 19
Co myślisz ? : hmm czas na zmiane
Skad ? : Łódź
o mnie : jestem jaki jestem
WWW

Antyvirus

Programy

Offline

 

#2 2008-09-13 14:30:28

 Tom

Administrator

Skąd: Okolice Tawerny
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 132
Punktów :   
Wiek: 19
Co myślisz ? : hmm czas na zmiane
Skad ? : Łódź
o mnie : jestem jaki jestem
WWW

Re: Antyvirus

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]   Aplikacja typu firewall, która chroni komputer przed atakami z sieci lokalnej i Internetu. Program wykrywa konie trojańskie oraz aplikacje typu spyware, potrafi również blokować okienka typu pop-up. Kerio PF wykorzystuje technologię ochrony ICSA, jest również integralną częścią systemu bezpieczeństwa CMDS (Centrally Managed Desktop Security).

Dzięki przyjaznemu interfejsowi obsługa programu nie sprawia kłopotów poczatkującym użytkownikom. Aplikacja posiada usprawnioną obsługę blokowania okienek pop-up i reklam (m.in. skrót klawiszowy do wyłączenia blokady, statystyki), ma możliwość filtrowania obcych plików cookie, u łatwia wpisywanie przyjaznych adresów URL (można je skracać, zamiast przepisywać dokładnie). Konsola administracyjna pamięta najczęściej odwiedzane miejsca, przechowując swoje ustawienia w rejestrze systemu, zamiast w pliku konfiguracyjnym (bezpieczeństwo). Każda wygenerowana przez program statystyka jest klikalna i prowadzi do odpowiedniego logu. Warto wiedzieć, iż program nie działa w systemie Windows NT Server, 2000 Server oraz 2003 Server.

KPF jest bezpłatny dla użytkowników prywatnych (po 30 dniach ma ograniczoną funkcjonalność - nie posiada filtrowania treści, blokowania okienek pop-up, reklam skryptów VB, plików cookies i kilku innych dodatkowych funkcji). Rozmiar:    5,26 MB

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia13.pun.pl www.logistic.pun.pl www.grupa9.pun.pl www.naszefantasy.pun.pl www.adelis.pun.pl