:: Tawerna u Toma ::

..::Tawerna u Toma::..

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-09-13 13:29:01

 Tom

Administrator

Skąd: Okolice Tawerny
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 132
Punktów :   
Wiek: 19
Co myślisz ? : hmm czas na zmiane
Skad ? : Łódź
o mnie : jestem jaki jestem
WWW

systemowe

programiki

Offline

 

#2 2008-09-13 14:55:02

 Tom

Administrator

Skąd: Okolice Tawerny
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 132
Punktów :   
Wiek: 19
Co myślisz ? : hmm czas na zmiane
Skad ? : Łódź
o mnie : jestem jaki jestem
WWW

Re: systemowe

Gadu-Uncoder 1.0
producent: Maksymilian Hebda    
Program łamie/odczytuje z dysku hasła Gadu-Gadu. Program służy do odczytu zakodowanych haseł Gadu-Gadu z dysku komputera. W przeciwieństwie do znanego GaduReader potrafi odczytać więcej niż tylko 8 haseł. Gadu-Uncoder odczytuje:- Nazwę Użytkownika - Hasło Profilu - Hasło Konta - Numer GaduGadu - Ewentualnie numer jego telefonu.

Pakiet Fast Ram Clean PRO 2.6
producent: Mariusz Żurawek    
Pakiet FastRamClean Professional czyści pamięć (optymalizuje działanie pamięci) RAM. Został zaprojektowany po wcześniejszych doświadczeniach przy pracy nad programem Ram Cleaner. Zdobyta wiedza pozwoliła zaprojektować całkowicie od początku i w innej formie oprogramowanie, która spełnia podobną rolę, jest jednak dostosowane do wymagań profesjonalistów

Java Runtime Environment Version 5.0 Update 9
producent: Sun Microsystems    
Java Runtime Environment pozwala ci na uruchamianie aplikacji zwanych "apletami" (często dostępnych na stronach www), które są napisane w języku Java. Aplety służą do grania w gry online, rozmawiania na czatach z ludźmi z całego świata i wiele innych

HEXelon MAX 6
producent: Jerzy Znamirowski    
HEXelon MAX 6 to kalkulator matematyczny, przelicznik kursów walut (zgodnie z NBP) oraz przelicznik jednostek miar w jednym. Główne cechy programu: * Kalkulator rozwiązuje ciągi działań w postaci: Sin(Pi)-Pierwiastek(-8;3) itp. * Użytkownik ma możliwość tworzenia dowolnych funkcji (np. na pole powierzchni, objętości, itp.) i opublikowania ich w Internecie

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#3 2008-09-13 14:57:35

 Tom

Administrator

Skąd: Okolice Tawerny
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 132
Punktów :   
Wiek: 19
Co myślisz ? : hmm czas na zmiane
Skad ? : Łódź
o mnie : jestem jaki jestem
WWW

Re: systemowe

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]  Darmowa aplikacja polskiego autorstwa przeznaczona do odzyskiwania zapomnianych haseł i loginów do kilku popularnych programów. PassTool radzi sobie bardzo dobrze z dekodowaniem haseł/loginów z takich aplikacji jak Internet Explorer, Outlook Express, Total Commander, Mozilla Firefox, Gadu-Gadu i wyciąganiem kluczy instalacyjnych z pakietu MS Office oraz systemu Windows. Wszystko odbywa się za pomocą jednego kliknięcia w Menu po czym na liście wyświetlają się wszystkie dane. link do screena   [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupa9.pun.pl www.haxteam.pun.pl www.adelis.pun.pl www.naszefantasy.pun.pl www.logistic.pun.pl